Marvel Apple Podcast Kanalını Açtı

blank
Popüler süper kahramanlar, podcast evrenine giriyor. Marvel Entertainment, Apple Podcast kullanıcılarına özel ücretli ve ücretsiz kanalını açtı.
Apple, bu yılın başlarında Podcast Abonelikleri’ni tanıtmıştı. Uygulamanın ücretsiz sürümünde yer alan programlara ek olarak geliştirilen özellik; yayıncıyla dinleyici arasındaki etkileşimi artırmayı hedefliyor. Toplamda 170’den fazla ülkede kullanıma sunulan Podcast Abonelikleri sayesinde kullanıcılar reklamsız dinleme, erken erişim gibi imkânlara sahip oluyorlar. Tabii programları her zaman olduğu gibi içerik oluşturucular platforma ekliyor.
ABD merkezli medya ve eğlence şirketi Marvel Entertainment, bugün premium Apple Podcast kanalını açtı. ‘Marvel Podcast Unlimited’ olarak isimlendirilen kanalın bir de bedava versiyonu mevcut. Ücretsiz sürümde şirketin dizileriyle ilgili programlar ve röportajlar bulunuyorken; abonelik tabanlı hizmette ek özel şovlar ve programlar listeleniyor.
Edinilen bilgilere göre, Marvel Podcast Unlimited aboneliğinde bir hafta ücretsiz deneme süresi var. Dinleyiciler telefondaki Podcasts uygulaması üzerinden ulaşabilecekleri bu kanala sonrasında aylık 3,99 dolar ödeyerek abone olabilecekler.
blank