NFT Rüzgarı Podcast’lere Ulaştı

blank
2021 yılında başlayan NFT rüzgarı hemen her alanda yaygınlaşarak sürüyor. Sanat dünyasından isimler kendi NFT’lerini oluşturmaya başlarken farklı sektör ve içeriklerde NFT’lere de tanıklık ettik.
Peki, bir podcast NFT’ye dönüşebilir mi? Bu soru size şaşırtıcı gelebilir. Daha henüz çoğu insan NFT’yi bile tam olarak kavrayamamışken bir podcast nasıl NFT’ye dönüştürülebilir?
LimeLink’te Jack Rhysider imzasıyla yayınlanan “Başarılı Bir Podcast NFT Nasıl Başlatılır?” başlıklı blog yazısı bu konuyla ilgili ayrıntılı bir analiz içeriyor. Zaman ayırıp okumanızı, üzerinde düşünmenizi hararetle öneriyoruz.
Başarılı NFT podcast örneklerini, dikkat etmeniz gereken ayrıntıları ve izlemeniz gereken yol haritasını bu blog analizinde okuyabilirsiniz.
Belki, Patreon’dan destek ve gelir elde etmeye çalışmak yerine başlatacağınız bir NFT podcast sizin için daha doğru ve cazip bir yöntem olabilir.
Destekçilerinizi NFT ile bir bağışçı olmanın yanı sıra aynı zamanda büyüyecek podcast’iniz ile birlikte destekçinizi bir yatırımcıya dönüştürme potansiyelinin nasıl oluşturulabileceğini görünce siz de şaşıracaksınız. Hele Gary Vee’nin nasıl 66 milyon dolar kazandığını görünce şaşkınlığınız ve ilginizin daha da artacağını göreceksiniz.