PodInbox’la Sesli Mesaj Alın

blank
Podcast yayıncılarına dinleyicileriyle sesli etkileşim kurmaya yardımcı olmayı hedefleyen PodInbox, 3 Ağustos 2021’de kullanıma sunuldu.
PodInbox, podcast yayıncılarının izleyicileriyle eğlenceli ve kolay bir şekilde etkileşim kurmasına yardımcı olan bir web uygulaması. Podcast yayıncıları bir hesap açıp hemen hayranlarından sesli mesajlar almaya başlayabilir.
PodInbox’ın aylık kullanım bedeli 9 dolar. Yıllık abonelik de ise bu bedel 99 dolara iniyor. Uygulama için sınırlı bir kullanım imkanı sağlasa da Free (ücretsiz) bir abonelik seçeneğinin oluşturulmamış olması eksiklik gibi duruyor.
PodcastPage’ten de Benzer Bir Adım
Bu arada, podcastler için web sitesi altyapısı sağlayan PodcastPage platformu da benzer bir özelliği sistemine eklediğini duyurdu. PodcastPage’ten yapılan açıklamada şunlar kaydedildi:
“Artık ziyaretçilerinizden ve podcast dinleyicilerinden kaydedilmiş sesli posta mesajları alabilirsiniz. Herhangi bir harici platform veya ücretli hizmet ile entegrasyona gerek olmadan bu özelliği tüm planlarda tüm Podcastapge müşterileri için kullanıma sunuyoruz.”