RØDECaster Pro II satışa sunuldu

blank

RØDE, podcast yayıncıları başta olmak üzere içerik geliştiricelirinin gözde mikseri RØDECaster Pro’nun geliştirilmiş ve yeniden tasarlanmış versiyonu RØDECaster Pro II’nin resmi lansmanını yaparak satışa sundu.

RØDECaster Pro II, yayıncılar, podcast yayıncıları ve müzisyenler dahil olmak üzere içerik oluşturucular için nihai ses prodüksiyon çözümü sunuyor. RØDECaster Pro II, üzerinde hem mikrofon hem de enstrüman girişi sağlayan yüksek kaliteli Neutrik combo jack’lar, ultra-düşük gürültülü ve yüksek kazançlı Revolution Preampler ve stüdyo kalitesinde APHEX ses işleme kapasitesi üstün ses kalitesi sunuyor.

Dokuz kanalın – altı adet broadcast kalitesinde fiziksel fader ve üç virtual (sanal) fader- herpsi ayrı ayrı atanabilir olduğundan her türlü kayıt ortamına uygun kişiselleştirilmiş mikser konfigürasyonları yapılabiliyor. Sekiz adet tümü ile adreslenebilir SMART pad ses efektleri tetiklemekten mikser fonkyionlarını çalıştırmaya ve MIDI mesaj yollamaya kadar her türlü amaç için kullanılabiliyor.

Gelişmiş Bluetooth bağlantısı, çift USB-B arabirimi, Wi-Fi ve ethernet bağlantısı, bilgisayar, akıllı telefonlar ve diğer cihazlar ile kıyaslama kabul etmeyen bir entegrasyon sağlıyor. RØDECaster Pro II içinde kullanılan dört çekirdekli yüksek performanslı işlemci emsalsiz bir işlem gücü sunuyor. Yüksek çözünürlüklü ekranı, rotary düğmeleri, VoxLab üzerinden ses işleme üzerindeki gelişmiş kontrolü ve profesyonelce hazırlanmış presetleri ile RØDECaster Pro II’nin kullanımı son derece kolay.

Ayrıntılar için tıklayınız