Hakkımızda

Biz Kimiz, Ne Yapıyoruz?

Sosyalink Podcast Agency, bireyler, işletmeler, kurumlar ve markalar için podcast temelli özgün çözümler ve projeler geliştiren bir kreatif ajanstır.

Biz Kimiz?

Yeni nesil iletişim teknolojilerine ve dijital iletişim ekosistemine hakim, deneyimli ve podcast düşünmeye, geliştirmeye ve üretmeye tutkuyla bağlı yaratıcı bir ekibiz.

Neden Bizi Seçmelisiniz?

Podcast ekosistemine hakimiz. Sizin ve markanız için güçlü bir analiz ve strateji geliştirir, bireysel ya da kurumsal hedeflerinize ulaşmanız için etkin çözümler üretiriz.

Ne Yapıyoruz?

Podcast yayıncıları için kayıt imkanı sunuyor, profesyoneller ve kurumlar için podcast serileri geliştiriyor, markalar için reklam ve sponsorluk çözümleri üretiyoruz.

BİZ KİMİZ, NE YAPIYORUZ?

Bizi Daha İyi Tanıyın.

“Ses”in sihrine kapılmış bir ekibiz. Keyifli podcastler ve özgün içerikler geliştirmek için çalışıyoruz. Yaşamın sevincine, fikirlerin gücüne, duyguların kapsayıcılığına, hikayelerin büyüsüne, üretmenin sinerjisine yürekten inanıyoruz.

Dünya’yı ve podcast ekosistemini yakından takip ediyor, en iyi çözümler için yenilikçi araçları ve teknolojik imkanları kullanıyoruz. Anlatacak çok şeyiniz olduğunu biliyoruz. Hikayenizi heyecanla anlatabilmek için şimdi sizi dinliyoruz…

EKİBİMİZLE TANIŞIN

Podcast Uzmanlarımız
Sizin İçin Çalışıyor

Sıradan Bir Podcast Ajansı Değil, Güzel Şeyler Yapıyoruz.