Podcast Geliştirme

BENZERSİZ ÇÖZÜMLER

Kaliteli ve Keyifli Podcast Yayınları Geliştiriyoruz

İster bireysel, isterse kurumsal hedefiniz olsun, yeni nesil iletişimde bir podcast yayını size benzersiz kapılar açar. İyi planlanmış bir podcast yayını güçlü duygular, etkili fikirler, güven ve kopmaz bağlar yaratır. İhtiyacınız olan tek şey, doğru bir strateji ve sürdürülebilir bir yol haritası oluşturabilmek için güvenebileceğiniz bir podcast çözüm ortağıyla işbirliği yapmak.

 • Profesyonel Prodüksiyon Hizmeti.
 • Değer Katan İçerik Planı.
 • İlham Veren Etkileyici Hikayeler.
 • Hedef Kitleye Etkin Erişim.

Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Edinin

Hedef kitlenizin ilgisini çekecek, samimi, bağ kuran ve profesyonel bir podcast oluşturmak için süreci doğru planlıyor ve üretim ekibini bir araya getiriyoruz.

Ne Yapıyoruz?

Sosyalink, podcast geliştirme sürecinde bireysel ya da kurumsal ihtiyaçlara uygun olarak esnek bir yapıda profesyonel hizmet sunar.

Podcast Planlama ve Yayın Geliştirme

Her şey bir fikirle başlar. Yaratıcı ekibimiz, yayın konseptini, teknik ihtiyaçları ve prodüksiyon iş akışını geliştirmek için sizinle birlikte çalışır. Sosyalink, doğru hedef kitle, doğru içerik planlaması, doğru ve istikrarlı bir yayın akışı planlar.

Podcast Kayıt ve Düzenleme

Podcast planlamasına bağlı olarak yayınlarınızı profesyonel mikrofon ve ekipmanlarla kaydını gerçekleştiririz. Sosyalink, kayıtları, profesyonel ses düzenleme yazılımlarıyla hedef kitleye sunulacak yüksek kalite yayın haline getirir.

Podcast Yayınlama ve Dağıtım

Yayına hazır podcasti belirlenen plan ve takvim içerisinde yayınlarız. Sosyalink, yayınların hedef kitleye ulaşması için, Spotify, Apple Podcasts, Google Podcasts, Deezer gibi popüler platformlar başta olmak üzere yaygın podcast platformlarında dağıtımını sağlar.

Kimlere Yapıyoruz?

Sosyalink, podcastin gücüne inanan hemen her birey, profesyonel, şirket, kurum, STK, marka, girişimci için prodüksiyon hizmeti sunabilir.

Eğlence, İş, Tutku İçin Podcast

Podcast yayınlama, mesajınızı duyurmanın harika bir yoludur. İster bir profesyonel olun, ister bir konu hakkında hevesli olun ya da söyleyecek çok şeyiniz olsun, Sosyalink sesinizi duyurmanıza yardımcı olur. Futboldan balıkçılığa, sinemadan fotoğrafçılığa tutku ve yeteneklerinizi daha geniş kitlelere ulaştırmanız için yayın prodüksiyonlarınızı sağlıyor, herkesin podcast yayıncısı olmasını kolaylaştırıyoruz.

Girişimciler, Marka ve Şirketler İçin Podcast

İster profesyonel danışman, ister işletme sahibi veya hizmet sağlayıcı olun, podcast yayınlama, müşterilerle doğrudan etkileşim kurmanın ve işinizi büyütmenin en iyi yollarından biridir. İş modeliniz ister B2B, ister B2C olsun, ister eğitim, sağlık, turizm sektöründe olun ister üretim ve sanayi sektöründe işinizi, markanızı ve hikayenizi anlatmanın şimdi en mükemmel yolu Sosyalink prodüksiyonuyla özgün podcastler yayınlamak.

Kurumlar ve STK’lar İçin Podcast

Belediyeler, kamu kurumları, akademik odalar, sivil toplum kuruluşları şimdi podcastler ile yurttaşlara, üyelerine, medyaya, kamuoyuna ulaşıyor, seslerini duyuruyor. Her an, her yerde, her zaman podcastlerle hedef kitleye ulaşabilirsiniz. Mesajınızı yaymak, toplumu bilgilendirmek, duygu ve düşüncelerinizi etkili biçimde yayarak, kamuoyu oluşturmak için podcast şimdi güçlü bir iletişim aracı olarak yükseliyor.
ÖZEL ÇÖZÜMLER

Esnek Çözüm İmkanı

Sosyalink Podcast Ajansı’ndan nasıl hizmet alacağınıza siz karar verirsiniz. İş planınıza, uzmanlığınıza ve ihtiyaçlarınıza göre esnek bir yapıda, ama tümünde profesyonel bir çözümle Sosyalink’ten hizmet alabilirsiniz.

Stüdyo Kiralama

Sosyalink stüdyosu ve altyapısını saat ücreti karşılığı kiralayarak podcast kayıtlarınızı yapabilirsiniz.

Stüdyo & Kayıt Uzmanı

İsterseniz Sosyalink stüdyosunu kiralayabilir ve Sosyalink teknik ekibinin uzmanlığı eşliğinde podcast kayıtlarınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Tam Hizmet

Sosyalink ile tüm podcast süreçlerinizi (planlama, kayıt, düzenleme ve dağıtım) profesyonel bir hizmetle karşılayabilirsiniz.

Kalite Performansa Götürür,
Performans Başarıya Götürür!

Podcast yayınınızın içerik ve teknik kalitesi, sizi hedef kitlenize ulaştırır. Hedef kitlenizde yarattığınız etki, algınızı ve hedeflerinizin kalıcılığını belirler.

Home-Six-Solution-Video-Icon
FİYAT PAKETLERİ

Hizmetler ve Fiyatlar

Profesyonel bir hizmet anlayışıyla müşterilerine profesyonel ve kaliteli bir hizmet sunan Sosyalink Podcast Ajansı’ndan arzu ettiğiniz aşağıdaki paketlerden hizmet alabilirsiniz. Hizmet ayrıntıları ve diğer tüm sorularınız için bizimle iletişime geçmenizi heyecanla bekliyor olacağız.

Stüdyo Kiralama

2900

SAAT ÜCRETİ

Sosyalink stüdyosunu saat ücreti karşılığı kiralayabilirsiniz.

 • ÖZEL KAYIT ODASI
 • PROFESYONEL EKİPMAN
 • MAKSİMUM 4 KONUK
 • TELEFONLA BAĞLANTI

Stüdyo&Uzman

4900

SAAT ÜCRETİ

Sosyalink stüdyosunda uzman eşliğinde kayıt yapabilirsiniz.

 • ÖZEL KAYIT ODASI
 • PROFESYONEL EKİPMAN
 • MAKSİMUM 4 KONUK
 • UZMAN DESTEĞİ

Tam Hizmet

9900

BÖLÜM ÜCRETİ

Sosyalink’ten kayıt, ses düzenleme ve dağıtım hizmeti alabilirsiniz.

 • HESAP KURULUMU
 • PROFESYONEL KAYIT
 • SES DÜZENLEME
 • YAYINLAMA VE DAĞITIM