REKLAM ÇÖZÜMLERİ

PODCAST REKLAM ÇÖZÜMLERİ

Podcast Reklamlarıyla Hedef Kitlenize Ulaşın

Sosyalink Podcast Agency, işletmelerin, markaların, kurumların podcast temelli reklam ve tanıtım ihtiyaçları için güçlü çözümler geliştiriyor, hedef kitlelerine ulaşmada benzersiz yeni fırsatlar sunuyor. Podcast reklam türleri markalarla yapılan işbirlikleri, analizler ve stratejilerine göre kısa, orta ve uzun vadeli planlamalara göre belirleniyor ve uygulanıyor.

  • Yayın İçi Dinamik Reklamlar.
  • Sponsorluk.
  • Özel Yayın.
  • Markalı İçerik.

Podcast Reklam İhtiyacınızı Belirleyelim

Podcast’in gücünden yararlanabilmek için hangi reklam türünün sizin için uygun olduğunu belirlemek önem taşır. Bunu belirlerken hedef kitlenizin analizi, marka stratejiniz, orta ve uzun vadeli planlama başarılı bir podcast reklam süreci için kritiktir.

Sizin İçin En Doğru Reklam Türü Hangisi?

Aşağıdaki reklam türlerini birlikte analiz etmek ve en doğru kararı verebilmek için Sosyalink Podcast Agency’ye ulaşabilir, bizlere danışabilirsiniz.

YAYIN İÇİ DİNAMİK REKLAM

Podcast bölümünün girişinde (15 saniye), ortasında (30 saniye) ve sonun (15 saniye) kullanılır. Marka tarafından hazırlanır ya da podcast yayıncısı tarafından seslendirilir.

SPONSORLUK

Belirli bir podcast yayını için açılış ve kapanışında yayınlanan, “sunar/sundu” şeklinde yayınlanır. Marka tarafından hazırlanır ya da podcast yayıncısı tarafından seslendirilir.

ÖZEL YAYIN

Bir podcast serisine yönelik, bir marka ile yapılacak işbirliği ile o podcast serisinin formatına uygun olarak ve podcast yayıncısı tarafından marka için yayınlanan özel bölümden oluşur.

MARKALI İÇERİK

Bir markanın hedef kitleleriyle bağ kurmsı için özel olarak geliştirilen bir podcast yayın serisidir. Marka adı kullanılarak özel bir moderasyonla hazırlanır.